Neden 3K Pano

3K Group Pano kurulduğu günden itibaren pano imalatı alanında profesyonelleşmek için gerekli yeterlilikleri ve kabiliyetleri kazanma hususunda yoğun çalışma içerisinde olmuştur.

Pano imalatında kaliteli üretim anlayışını benimsemiş ve ilke edinmiş 3KGrup, 2019 yılı itibari ile ISO14001, ISO18001, ISO9001, yerli malı belgesi ve TSE Tip testi belgelerimizi almış bulunmaktayız.

Uzun ömürlü, optimum fayda ve verimlilikle üretime dayalı pano imalat parkurumuz, son teknoloji makine parkuru ve konusunda uzman personeller ile kalite standartlarını sağlayacak şekilde üretime devam etmektedir.

Ürün portföyümüzde bulunan elektrik panoları müşteri talepleri, ürün fayda geri bildirimleri ve yılların getirmiş olduğu pano imalatı tecrübesi ile bizzat ürün geliştirme ekibimizin tasarım çalışmaları ışığında oluşturulmuş ve 3K Pano markamız altında satışı yapılmaktadır.

Müşteri ihtiyaçlarına göre projelendirdiğimiz karkas panoların elektrik-elektronik montajı da kendi bünyemizde ki pano imalatında tecrübeli ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Elektrik pano karkas tasarımı konusunda alt yapı çalışmalarımız tamamlanmış olup müşterilerimizin pano ihtiyaçlarına göre ürün geliştirme çalışmalarımız devam etmektedir.

Proje - Tekliflendirme ve pazarlama bölümünden başlayan pano imalat hikayemiz, CNC hattı, sac makası, abkant bükme hattı, mekanik imalat-montaj hattı, elektrik montaj hattı ve lojistik destek bölümümüz ile panolarımızın müşterimize ulaştırılması ile tamamlanmaktadır.

Sahada teknik destek ve servis hizmeti verebilecek yeterli teknik donanıma sahip personel yapımız; 3K Pano'yu tercih etmeniz için yeterli nedenlerdir.
Geçmişten gelen elektrik taahhüt, otomasyon hizmetleri ve pano tasarımı tecrübelerini biraraya getirerek 2017 yılında elektrik pano imalatı sektörü içerisinde yerini almıştır. Kurulduğumuz günden itibaren pano ve trafo alanında profesyonelleşmek, kaliteli ve standartlara uygun hizmet verebilmek için gerekli yeterlilikleri ve kabiliyetleri kazanma hususunda yoğun çalışma içerisinde olmuştur.
3K Grup Pano Resmi Web Sayfasıdır. İçeriğin ve görsellerin tüm kullanım hakları 3K Grup'a aittir izinsiz kopyalanması veya kullanılması yasaktır.
2021 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri tarafından geliştirilmiştir.