Hakkımızda

Kuruluşumuz geçmişten gelen elektrik taahhüt, otomasyon hizmetleri ve pano tasarımı tecrübelerini bir araya getirerek 2017 yılında elektrik pano imalatı sektörü içerisinde yerini almıştır. Kurulduğumuz günden itibaren alanında profesyonelleşmek, kaliteli ve standartlara uygun hizmet verebilmek için gerekli yeterlilikleri ve kabiliyetleri kazanma hususunda yoğun çalışma içerisinde olmuştur. 2019 yılı itibari ile ISO14001, ISO18001, ISO9001, yerli malı belgesi ve TSE Tip testi belgelerimizi almış bulunmaktayız.


Üretimimiz son teknoloji makine parkuru ve konusunda uzman personeller ile kalite standartlarını sağlayacak şekilde devam etmektedir. Ürün portföyümüz de bulunan elektrik panoları ve saç kablo kanalları bizzat ürün geliştirme ekibimizin tasarımları ile oluşturulmuştur ve kendi markamız altında satışı yapılmaktadır. Müşteri ihtiyaçlarına göre projelendirdiğimiz karkas panoların elektrik-elektronik montajı da kendi bünyemizde ki ekibimiz tarafından yapılmaktadır.


Tedarikçi ve müşterilerimizi sürekli gelişmeyi amaçladığımız kalite, çevre, iş sağlığı ve güvenliği alanlarında bize katılmaya teşvik etmek, yürürlükte olan standartları ve teknolojik gelişmeleri takip etmek firmamız ve çalışanlarımızın en temel taahhüdüdür.


Misyonumuz

Kalite disiplinimiz, çevreye karşı olan duyarlılığımız, insan hayatına karşı duyduğumuz saygı ve önceliğimize paralel geliştirdiğimiz iş sağlığı ve güvenliği politikamız firmamız ve çalışanlarımızın en temel görevi ve samimi taahhüdüdür.


Vizyonumuz

Elektrik pano imalatı sektöründe oluşturacağımız tasarımlar ve standart ürünler ile her türlü ihtiyaca cevap verebilecek, sektör içerisinde rol model olarak gösterilecek bir firma konumuna gelmek temel vizyonumuzdur.
Geçmişten gelen elektrik taahhüt, otomasyon hizmetleri ve pano tasarımı tecrübelerini biraraya getirerek 2017 yılında elektrik pano imalatı sektörü içerisinde yerini almıştır. Kurulduğumuz günden itibaren pano ve trafo alanında profesyonelleşmek, kaliteli ve standartlara uygun hizmet verebilmek için gerekli yeterlilikleri ve kabiliyetleri kazanma hususunda yoğun çalışma içerisinde olmuştur.
3K Grup Pano Resmi Web Sayfasıdır. İçeriğin ve görsellerin tüm kullanım hakları 3K Grup'a aittir izinsiz kopyalanması veya kullanılması yasaktır.
2021 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri tarafından geliştirilmiştir.