İkinci El Pano

Şirketimiz 2012 yılında Dudullu Organize Sanayi bölgesinde 3000 m² lik kapalın alanı olan yeni yerine taşınmıştır. Firma yapısı olarak 5 ana departman ve 90 kişilik uzman kadrosu ile, yurt içi ve yurt dışında muhtelif Elektrik projelerine yaptığı Alçak Gerilim Panoları imalatı ile sektörün önemli kuruluşlarından biri olmuştur. Şirketimiz 15.02.2008 ‘den itibaren SIEMENS Elektro Sistem ve Pano yapıcı partneri olarak hizmet vermekte olup, SIEMENS SIKUS, STAB UNIVERSAL, SIVACON alçak gerilim Modüler Pano Sistemlerinin yetkili bayisi olmuştur.
Geçmişten gelen elektrik taahhüt, otomasyon hizmetleri ve pano tasarımı tecrübelerini biraraya getirerek 2017 yılında elektrik pano imalatı sektörü içerisinde yerini almıştır. Kurulduğumuz günden itibaren pano ve trafo alanında profesyonelleşmek, kaliteli ve standartlara uygun hizmet verebilmek için gerekli yeterlilikleri ve kabiliyetleri kazanma hususunda yoğun çalışma içerisinde olmuştur.
3K Grup Pano Resmi Web Sayfasıdır. İçeriğin ve görsellerin tüm kullanım hakları 3K Grup'a aittir izinsiz kopyalanması veya kullanılması yasaktır.
2021 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri tarafından geliştirilmiştir.