Belgelerimiz

ISO 9001 Kalite Belgesi

3K Grup Pano olarak elektrik panolarının, devrelerinin anahtarlanması, korunması ile ilgili elektriğin kontrol ve dağıtımına özgü sigorta, otomatik devre kesici, röle, yalıtım, devre ve yük ayırıcı anahtarlar, voltaj sınırlayıcı, dalga bastırıcı cihazların imalatına yönelik olarak KBM belgelendirme firması tarafından üretim kalitemiz ISO 9001 belgesi ile belgelendirilmiştir.

ISO 14001 Kalite Belgesi

3K Grup Pano olarak elektrik panolarının, devrelerinin anahtarlanması, korunması ile ilgili elektriğin kontrol ve dağıtımına özgü sigorta, otomatik devre kesici, röle, yalıtım, devre ve yük ayırıcı anahtarlar, voltaj sınırlayıcı, dalga bastırıcı cihazların imalatına yönelik olarak IQR uluslararası belgelendirme firması tarafından üretimde çevreci yaklaşımlarımızdan dolayı çevre yönetim sistemi kalitemiz ISO 14001 belgesi ile belgelendirilmiştir.

ISO 18001 Kalite Belgesi

3K Grup Pano olarak elektrik panolarının, devrelerinin anahtarlanması, korunması ile ilgili elektriğin kontrol ve dağıtımına özgü sigorta, otomatik devre kesici, röle, yalıtım, devre ve yük ayırıcı anahtarlar, voltaj sınırlayıcı, dalga bastırıcı cihazların imalatına yönelik olarak KBM belgelendirme firması tarafından firmamız personeli için iş sağlığı ve iş güvenliği kapsamında kalitemiz ISO 9001 belgesi ile belgelendirilmiştir.

TSE EN 61439 Türk Standarlarına Uygunluk Belgesi

Tesla Elektrik laboratuvarlarında yapılan deneyler sonucunda imalatını gerçekleştirdiğimiz elektrik panolarının, devrelerinin anahtarlanması, korunması ile ilgili elektriğin kontrol ve dağıtımına özgü sigorta, otomatik devre kesici, röle, yalıtım, devre ve yük ayırıcı anahtarlar, voltaj sınırlayıcı, dalga bastırıcı cihazların imalatında türk standartlarına uygun üretim yaptığımız TSE EN 61439 belgesi ile belgelendirilmiştir.

Türk Standartlarına Uygunluk Belgesi

TSE tarafından yapılan denetlemede imalatını gerçekleştirdiğimiz elektrik panolarının, devrelerinin anahtarlanması, korunması ile ilgili elektriğin kontrol ve dağıtımına özgü sigorta, otomatik devre kesici, röle, yalıtım, devre ve yük ayırıcı anahtarlar, voltaj sınırlayıcı, dalga bastırıcı cihazların türk standartlarına uygun üretim yaptığımız TSE tarafından belgelendirilmiştir.

Yerli Malı Belgesi


TİP TEST BELGELERİMİZ


Geçmişten gelen elektrik taahhüt, otomasyon hizmetleri ve pano tasarımı tecrübelerini biraraya getirerek 2017 yılında elektrik pano imalatı sektörü içerisinde yerini almıştır. Kurulduğumuz günden itibaren pano ve trafo alanında profesyonelleşmek, kaliteli ve standartlara uygun hizmet verebilmek için gerekli yeterlilikleri ve kabiliyetleri kazanma hususunda yoğun çalışma içerisinde olmuştur.
3K Grup Pano Resmi Web Sayfasıdır. İçeriğin ve görsellerin tüm kullanım hakları 3K Grup'a aittir izinsiz kopyalanması veya kullanılması yasaktır.
2021 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri tarafından geliştirilmiştir.