Pano İmalatı

Firmamız elektrik sektörünün ihtiyaçlarını maksimum seviyede karşılayacak ürün grubuna sahiptir. Ürünlerimizin tamamı kendi teknik ekibimizin hazırladığı tasarımlardan oluşmaktadır. Tesisimizde 2mm kalınlığa kadar sac işlenebilmektedir. Panolarımız modüler, yarı modüler ve kaynaklı olarak üretilmektedir.

İmalat parkurumuzda bulunan makine ve cihazlar;
1- CNC Punch (yedekli)
2- Abkant kesme
3- Abkant bükme(yedekli)
4- Hidrolik köşe alma
5- Punto ve civata çakma makinesi(yedekli)
6- Bara işleme makinesi
7- Elektrostatik boya fırını ve kabinler
Mekanik ve elektrik montaj aşamasında kullanılan yardımcı cihaz ve makinler den oluşmaktadır.

Makine parkurumuz müşterilerimize verdiğimiz sözü yerine getirebilmek ve hatasız imalat yapabilmek için son teknoloji seviyesinde ve yedekli olarak tesis edilmiştir.

Mekanik imalatın yanında imalatını yaptığımız panolar için elektrik montajı hizmeti vermekteyiz. 

Firmamızın 4000A 100kA kısa devre akımına 1sn dayanabilen IP43 koruma sınıfına sahip FORM-4B formlama tip test belgesi bulunmaktadır.

Her türlü ana dağıtım, kompanzasyon, otomasyon kumanda ve ara dağıtım panoları teknik yeterliliğe sahip elektrik montaj ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Elektrik montajlı panoların fabrika için testleri kalibrasyonları güncel olarak yapılan di-elektrik test cihazı ve toprak süreklilik testi cihazlarımız tarafından yapılmaktadır. Bu cihazlar TSE yeterliliğini sağlayacak yeterliliktedir.
Panolarımızın etiket ve işaretlenmesi profesyonel etiket makineleri ile yapılmaktadır. Etiketlerimiz kötü ortam şartlarına dayanıklı olarak seilmektedir.
Panolarımızın projelendirilmesi firmamıza ait lisanslı profesyonel pano tasarım yazılımı ile yapılmaktadır. 
 0
 1
 2
 3
 4
 5
 6
 7
 8
 9
 10
 11
 12
 13
 14
Geçmişten gelen elektrik taahhüt, otomasyon hizmetleri ve pano tasarımı tecrübelerini biraraya getirerek 2017 yılında elektrik pano imalatı sektörü içerisinde yerini almıştır. Kurulduğumuz günden itibaren pano ve trafo alanında profesyonelleşmek, kaliteli ve standartlara uygun hizmet verebilmek için gerekli yeterlilikleri ve kabiliyetleri kazanma hususunda yoğun çalışma içerisinde olmuştur.
3K Grup Pano Resmi Web Sayfasıdır. İçeriğin ve görsellerin tüm kullanım hakları 3K Grup'a aittir izinsiz kopyalanması veya kullanılması yasaktır.
2021 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri tarafından geliştirilmiştir.